Mirelon Dilatační pás 5mm/100mm/50bm

Mirelon Dilatační pás 5mm/100mm/50bm


Výrobce: Mirelon
Parametry
Tepelná izolace dle použitíPodlaha
Akustická izolaceano
Tloušťka pásu (mm)5
Rozměr dilatačního pásku (tloušťka/šířka/délka) mm5/100/5000
Mirelon Dilatační pás je vyroben z napěňovaného polyetylenu a slouží k oddělení plovoucí podlahové konstrukce od svislé stěny. Mirelon Dilatační pás je součástí realizace izolace podlahy a to jak tepelné, tak i akustické a je velice důležitý pro správnou funkci plovoucí podlahy. Mirelon Dilatační pás je dilatací mezi konstrukcí podlahy a konstrukcí stěny a jedná se o součást izolace kročejového a strukturálního hluku.

Mirelon Dilatační pás
je vyroben z napeňovaného polyetylenu. Jeho přítomnost zabraňuje spojení betonu se stěnami a tím zamezuje zvukovým a tepelným mostů. Mirelon je hygienicky nezávadný, recyklovatelný a zdraví neškodný materiál, navíc nemá tendenci nasakovat vodu. Mirelon je ohebný a trvale pružný materiál, jeho akustické účinky jsou kolem 17dB.

Mirelon Dilatační pás - Vlastnosti:
  • tepelná odolnost od -65°C až do +90°C
  • tepelná vodivost při +10°C je W/m.K 0,038 lambda
  • index změny hladiny kročejového hluku při tloušťce pásu 5mm Lw 23dB 
  • je bez zápachu

Po rozkliknutí naší produktové nabídky můžete vybírat z různých šířek Mirelon dilatačních pásů a také tlouštěk těchto produktů 

Komentáře

Stanislav Janečka | 26.8.2014 18:11 | stanislan.janecka@seznam.cz
Jaká je stlačitelnost pásu Mirelon, je vhodné použít pás o tl. 10mm pod podlahové palubky v 1.podlaží ? Jedná se o dřevěný strop na rekreační chalupě,pod mirolonem je na palubkách 19 mm veden kabel pro osvětlení místností přízemí.
admin | 26.8.2014 20:58
Dobrý den, stlačitelnost Mirelonu pásu o tl. 10mm je 7,8%. S kabelem vám neporadím, nevím jakého je průměru, nic méně, pokud nyní znáte stlačitelnost, tak si to můžete rozhodnout sám. Jinak se Mirelon pod palubky použít dá za předpokladu správného postupu při pokládce. Postup neznám, nejsme specialisté na podlahové krytiny.
Zbyněk Pártl | 13.6.2017 21:38
Dobrý den,
budu betonovat garáž 80 m2. Výška betonu bude 10 cm. Chtěl bych se zeptat, jaký silný mirel. pásek mi doporučíte a také jaké kari sítě mám objednat ( tl. drátu + vel. oka)?

Moc děkuji.
Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište prosím číslo do pole pod obrázkem
 
 Opište číslo 7: