Začišťovací okenní profil STYRO 2,4m

Začišťovací okenní profil STYRO 2,4m


Výrobce: Styroprofile
Začišťovací okenní profil STYRO slouží ke kvalitnímu a čistému spojení tepelné izolace a okenního, či dveřního rámu. Jedná se o profil PVC s perlinkou, armovací tkaninou. Začišťovací okenní profil STYRO se lepí na rám okna, či dveří svou samolepící stranou a perlinka se zapraví do vrchní stěrky na ploše aplikované izolace.

Začišťovací okenní profil STYRO a jeho varianty:
  • Začišťovací okenní profil STYRO 2,4bm
  • Začišťovací okenní profil STYRO 1,4bm
  • Začišťovací okenní profil STYRO 1,6bm

Pokud správně použijete Začišťovací okenní profil STYRO nedojde k zašpinění okenního, či dveřního rámu a není třeba tmelit spáry mezi okenním rámem a samotnou konstrukcí VKZS a ETICS.

Komentáře

Petr | 13.10.2013 16:18
Dobrý den, chápu dobře, že je nutné najprve nalepit tento profil kolem okna (dveří) a poté vsunout polystyren? Nebo je možné nejdříve špaletu vylepit polystyrenem a poté namotnovat tyto lišty? Špalety budu vylepovat 4cm EPS.
Případně prosím o radu, jak je to s montáží tohot profilu: http://www.stavebniny-rychle.cz/zacistovaci-profil-s-tkaninou-6mm.html

Děkuji!
admin | 14.10.2013 09:24
Dobrý den, nejdříve nalepte Začišťovací okenní profil STYRO, odměřte podle tloušťky polystyrenu a pak vsuňte polystyren, následně perlinku zahlaďte na vsunutý polystyren, který je také nalepený pomocí stěrkové hmoty. U profilu Začišťovací profil s tkaninou 6mm je postu psán přímo v detailu zboží.
asdf | 17.4.2017 11:46
reeyou[url=http://www.itFFFF.com/]redooieyou[/url]
Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište prosím číslo do pole pod obrázkem
 
 Opište číslo 3: