Jste zde: Stavebniny homepage > Betonové skruže

Betonové skruže

Kategorie betonové skruže nabízí veškeré potřebné druhy a rozměry které můžou betonové skruže nabídnout. Kategorie betonové skruže také nabízí poklopy pro skruže v několika variantách a potřebných rozměrech a ostatní prvky šachtového programu jako jsou šachtová dna a další betonové prvky kanalizačního programu.
SkružeSkruže
Skruže jsou nejčastěji používané pro řešení šachet a vstupů do terénu. Skruže jsou nabízeny v různých rozměrech a variantách se stupačkami a bez, s příslušenstvím, šachtová dna a poklopy.
 PoklopyPoklopy
Poklopy jsou velice důležitou součástí skruží a je třeba vybrat ten správný poklop na skruž jenž použijete při realizaci. Nabízíme všechny důležité poklopy na skruže.
Vyrovnávací prstenceVyrovnávací prstence
Vyrovnávací prstence slouží k dosažení potřebné výšky při stavbě kanalizační či vodovodní šachty.
 KonusyKonusy
Konusy slouží k ukončení kanalizační nebo vodovodní šachy. S možností vyosení konečného menšího vstupního otvoru kolem osy původní šachty.
Přechodové deskyPřechodové desky
Jsou určeny pro osazení na šachtovou skruž k přechodu na jinou velikost a tam kde se nevejde konus. Přechodové desky lze také osazovat na šachtová dna.
 Šachtová dnaŠachtová dna
Šachtové dno slouží jako nejspodnější část pro napojení šachty do kanalizačního řadu. Jedná se o šachtové dno z betonu s otvory pro napojení řadové kanalizace z jedné i z obou stran.
TroubyTrouby
K odvádění odpadních vod, dešťových a povrchových vod.