Komentáře k: ROCKWOOL a jeho nadkrokevní izolace šikmé střechy TOPROCK

adrian | 28.7.2015 09:44
Zajímalo by mě posouzení tohoto zateplení nad krokvemi od rockwoolu a isoveru. Který systém je lepší a jaké jsou tam rozdíly. Popřípadě výhody.
admin | 29.7.2015 13:18
Dobrý den, já osobně vidím rozdíly v použitých komponentech, kdy u systému nadkrokevního zateplení od značky ISOVER nejsou nadrkrokevní držáky a hřeby. Celkově mě přijde systém od ISOVERU jednodušší, ale oba systémy, tedy i zateplení nad krokvemi od značky ROCKWOOL je účinné. Další rozdíly jsou v použité tepelné izolaci pro skladbu zateplení, které si můžete posoudit sám podle parametrů použitých tepelných izolací. Další otázkou je celková cena, která se zjistí také podle vybraných materiálů, ale já osobně bych vybíral asi systém od ISOVERU, tedy pokud se na to mám podívat jako člověk, který by si to chtěl realizovat sám.
Karel Sedláček | 31.7.2015 10:00
Dobrý den,
z hlediska všech tepelných mostů je systém od Isoveru výhodnější, podrobně to řešil Ing. Šubrt v časopise Tepelná ochrana budov v roce 2014. Co se týče dalších výhod tak se můžete podívat do katalogu zde: http://www.isover.cz/data/files/sikme-strechy-12-2013-212.pdf či na video zde: https://www.youtube.com/watch?v=WmmuTpxKEc0

Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište prosím číslo do pole pod obrázkem
 
 Opište číslo 7: