Komentáře k: Jak vnímají provětrávané fasády specialisté od Knauf Insulation?

imgur | 6.12.2015 07:54
Líbí se mi ta jejich vata ecose, je to fakt příjemné na omak. Moc jsem tomu nevěřil, ale když jsme to kupovali, tak jsem na to šahal a dobrý, nic nekouše.
admin | 6.12.2015 12:02
Dobrý den, přívlastek v názvech tepelných izolací "ecose" je opravdu velkou snahou se přiblížit se co nejvíce přírodě a ekologii, zdravotní nezávadnosti a přitom zachování co nejlepších tepelně izolačních a akustických vlastností. Více informací o ECOSE naleznete v tomto našem článku: http://www.stavebniny-rychle.cz/knauf-insulation-a-jeho-ecose-technologie.html
Ronda | 8.12.2015 21:46
Dneska maji vsichni certifikaty na ekologii a zdravotni nezavadnosti a pak clovek vezme do ruky vatu na zatepleni a kouse ho kuze jeste druhy den.
admin | 9.12.2015 07:35
Dobrý den, nechci zde hodnotiti všechny minerální vaty a jejich vlastnosti, ale ohledně systému ECOSE je pravdou, že tato minerální izolace nekouše, nemá vlastně žádný zápach, neuvolňuje žádné špatné a dráždící částečky do ovzduší. Při výrobě tepelné izolace označené jako ECOSE není použit nezdravý formaldehyd, fenoly, ani akryláty a bělidla. Specificky hnědou barvu má tepelná izolace ECOSE právě proto, že neobsahuje ani žádná přírodní přidaná barviva. Tato izolace byla testována společností Eurofins, což je 170 laboratoří ve 33 zemích z celého světa, které pracují pod touto hlavičkou. Tato společnost testuje potraviny a farmaka z celého světa, zjišťují kvalitu a vliv na životní prostředí a právě tepelné izolaci ECOSE udělili ocenění jako izolaci, která splňuje emisní limity volatilních organických sloučenin ve vnitřním ovzduší, tedy v interiérech.
Zdenda | 31.12.2015 12:06
Provetravana fasada je stejne nejlepsi zatepleni, na tom nikdo nic nezmeni. Nejlepe funguje a pritom neprinasi zadne ohrozeni a problemy pro dum.
admin | 1.1.2016 09:48
Dobrý den, mohu s vámi jedině souhlasit. Provětrávaná fasáda nepřináší pro dům žádné omezení z hlediska uzavření obálky domu a navíc je tento druh zateplení velmi variabilní co se týká záklopu. Bohužel je tento druh zateplení také jedním z nejdražších, proto není tak často aplikován, jak by se zdálo.
nordiko | 2.1.2016 16:21
Zapomínáte pánové, že na rozdíl od kontaktního zateplováku je větraná fasáda rozebiratelná a to je hodně velkej bonus. Jde tak měnit druh izolace za novější s lepším tepelným odporem.
admin | 2.1.2016 17:27
Dobrý den, díky za názor, ale toto je zmíněno v článku hned v prvním odstavci. Samozřejmě se to týká těch druhů záklopů, které demontovatelné jsou. V případě záklopu zakončeného klasickou fasádní omítkou lze sice také provětrávanou fasádu otevřít, ale omítka včetně souvrství pod ní se musí provést znovu. Týká se to tedy perlinky, stěrky a samotné fasádní, probarvené hmoty.
Alexander Bory | 10.7.2017 15:19
Rád bych reagoval na názor, že provětrávaná fasáda je drahá. Dnes to již na tolik neplatí. Napřiklad produkty firmy Scanroc jsou již konkurence schopné "tradičním" fasádám a navíc mají velmi dlouhou záruku - 30 let a životnost materiálů 100 let vice na www.scanroc.eu

Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište prosím číslo do pole pod obrázkem
 
 Opište číslo 3: