Jste zde: Stavebniny homepage > Dlažba

Dlažba

Dlažba je důležitou součástí terénních úprav okolí vašeho domu, pozemku. Správně vybraná dlažba nechá vyniknout skvěle vypadající dům a navíc velice zpříjemní vaše žití kolem domu. Dlažba je z betonu a vyrábí se v druzích jako je: zámková dlažba, skladebná dlažba, historická dlažba, velkoplošná dlažba, vegetační dlažba atd.

Zámková dlažbaZámková dlažba
Dvouvrstvá vysokopevnostní betonová dlažba, vyráběná vibrolisováním. Zámková dlažba je opatřena svým tvarem zámky jenž zabezpečí soudržnost jednotlivých prvků zámkové dlažby.
 Skladebná dlažbaSkladebná dlažba
Skladebná dlažba je dlažba z vysokopevnostního betonu, vyráběná pomocí technologie vibrolisování. Je vyráběna jako dlažba dvouvrstvá. Skladebná dlažba nalezne své využití na soukromých i průmyslových plochách.
Historická dlažbaHistorická dlažba
Dvouvrstvá dlažba z vysokopevnostního betonu, vyráběná technologií pomocí vibrolisování. Tato technologie zaručí vysokou kvalitu historické dlažby.
 Velkoplošná dlažbaVelkoplošná dlažba
Klasická betonová velkoplošná dlažba s širokým použitím pro veřejné i soukromé plochy kolem objektů a pro použití na velkých prostranstvích.
Vegetační dlažbaVegetační dlažba
Použití je všude tam, kde je třeba zachovat přírodní ráz a přitom zpevnit plochy, srázy, náspy, hráze, nájezdy pro vozidla a další podobné části travnatých ploch a krajiny.