Jste zde: Stavebniny homepage > Zákaznické centrum > EURO palety – záloha a vrácení

EURO palety – záloha a vrácení

EURO palety jsou speciální velice pevné a odolné palety používané zejména pro zboží větší hmotnosti jako jsou betonové výrobky a podobně. Tyto kvalitní palety k vám přijedou se zbožím hlavně v tom případě, kdy se bude jednat o skládání zboží z nákladního vozidla pomocí hydraulické ruky, anebo manipulačního vysokozdvižného vozíku. 

Pokud bude zboží u zákazníka skládáno hydraulickou rukou nebo vysokozdvižným vozíkem a bude zabaleno na paletách a palety EURO zůstanou na stavbě, budou Vám dopočítány a zazálohovány palety EURO částkou 220,-Kč bez DPH/paleta EURO. Po následném vrácení palet, Vám budou dobropisovány a úhrada za EURO palety Vám bude následně vrácena po odpočtu jejich opotřebení. Opotřebení je částka, kterou stanovil přímo výrobce a je vždy strhávána při koupi a následném vrácení palet zpět výrobci a to i pokud nejsou palety poškozeny. Opotřebení EURO palety je tzv. manipulační poplatek, který činí 20,- Kč bez DPH/ks. Tato sazba je stanovena přímo výrobcem. 

Záloha na EURO paletu 220,-Kč/kus bez DPH 21%
Poplatek za použití EURO palety 20,-Kč/kus bez DPH 21%

Záloha včetně poplatku za použití EURO palety náleží výrobci od kterého pochází zboží a je majitelem EURO palety, nikoliv nám prodejcům a distributorům zboží.

Dotazy

Tento formulář slouží k dotazům, neslouží k nákupu v našem e-shopu, k nákupu využijte náš systém nákupního košíku, vše je velice jednoduché, dozvíte se automaticky cenu za dopravu a ostatní ceny zboží, včetně ceny celkové. V případě poptávky našich dalších služeb kromě nákupu je možno tento formulář využít.

Je důležité abyste zadali alepoň jeden z kontaktů: telefon a nebo e-mail, jinak není jak odpovědět na váš dotaz. 
Jméno  
Jméno používané pro vaše oslovení v další komunikaci.
Telefon  
Pokud vyžadujete telefonickou komunikaci vložte telefonní číslo.
E-mail  
Vaše e-mailová adresa, pokud očekáváte odpověď, vložte správně a přesně vaší e-mailovou adresu.
Váš dotaz * 
Libovolně dlouhý dotaz ze kterého musí být jasné o co se jedná
Hodnocení našeho e-shopu * 
Vyberte si z rozbalovací nabídky hodnocení našeho e-shopu.
Opište prosím číslo z obrázku: *
 
Napište prosím číslo 6:
 

* Prvky označené hvězdičkou jsou povinné