Isover HARDSIL tl. 50mm 7m2/bal

Isover HARDSIL tl. 50mm 7m2/bal


Výrobce: Isover
Parametry
Požární odolnost, reakce na oheňtřída A1
Tepelná izolace dle použitíProvětrávaná fasáda
Tepelný odpor Rmat (m2 K/W)1,45
Součinitel tepelné vodivosti λ (W·m-1·K-1)0,035
Obsah balení (m2)7,00
Tloušťka (mm)50
Rozměry desky (mm)1200x600
Akustická izolaceano
Isover HARDSIL jsou desky formátu 1200x600mm určené přímo do zateplení provětrávané fasády, provětrávaná fasáda je dnes na trhu jedno z nejúčinnějších zateplení a izolace obvodových zdí objektů jak rodinných, tak i průmyslových, administrativních budov s velkým ohledem na ošetření budovy ohledně odvětrání obvodové stěny je vhodný Isover HARDSIL.

Pokud hodláte izolovat starší budovu, či chatu, nebo budovu kde je problém s vlhkostí, je systém odvětrávané fasády s izolací Isover HARDSIL tím nejlepším řešením co můžete použít. Pokud použijete tepelnou a akustickou izolaci Isover HARDSIL je řešení provedeno špičkově co do použitých materiálů a výběru systému zateplení.

Isover HARDSIL je nejpoužívanější tepelná akustická izolace do provětrávané fasády.
Speciální desky navržené pro systém zateplení provětrávané fasády, tedy předsazené stěny obvodové zdi s vložením tepelné izolace Isover HARDSIL je vlastně zateplení tzv. suchým způsobem a to jak provětrávaných fasád, tak i fasád pod obklad a to i s netěsnými spárami, např. Kamenné obklady, nebo různé keramické obklady. Isover HARDSIL je také vhodná izolace do tzv. sendvičové obvodové zdi, kde se Isover HARDSIL vkládá mezi dvě zdi jako vnitřní izolace obvodové zdi. Isover HARDSIL je možno i mechanicky kotvit do zdi. nejvíce tato izolace vyniká svým součinitelem lambda a to 0,035.

Komentáře

Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište prosím číslo do pole pod obrázkem
 
 Opište číslo 7: