Isover WOODSIL  tl. 60mm 5,57m2/bal

Isover WOODSIL tl. 60mm 5,57m2/bal


Výrobce: Isover
Parametry
Požární odolnost, reakce na oheňtřída A1
Tepelná izolace dle použitíPříčka
Tepelný odpor Rmat (m2 K/W)1,70
Součinitel tepelné vodivosti λ (W·m-1·K-1)0,035
Obsah balení (m2)5,568
Tloušťka (mm)60
Rozměry desky (mm)1200x580
Akustická izolaceano

Isover WOODSIL jsou minerální desky tepelné izolace vhodné pro izolace vnitřních i vnějších stěn u dřevostaveb a prefabrikovaných konstrukcí. 


Izolační desky Isover WOODSIL vyrobené z minerální vaty (kamenné vlny) o rozměru 1200x580mm jsou vhodné pro zateplení dřevostaveb a to jako izolace vnitřních a vnějších stěn. Dále je tato izolace vhodná do prefabrikovaných konstrukcí. Jedná se o energeticky výhodnou izolaci, jejíž součinitel tepelné vodivosti je na hodnotě λD = 0,035 W.m-1.K-1


Izolace Isover WOODSIL je vyrobena z minerální plsti a tato je založena na výrobě kdy metodou je rozvlákňování taveniny směsi hornin a dalších přísad. Z těchto je pak výsledná minerální vlna formátována do požadovaného rozměru v tomto případě desky o formátu 1200x580mm. Tato tepelná a akustická izolace je nabízena v rozpětí tlouštěk 60 až 180mm. 


Isover WOODSIL nabízí vlastnosti, které z ní dělají velmi kvalitní a žádaný výrobek pro zateplení dřevostaveb a objektů, které jsou montovány z prefabrikátů. Tato izolace je nehořlavá, rekace na oheň je ve třídě A1. Dále WOODSIL nabízí velmi dobré tepelně izolační schopnosti λD = 0,035 W.m-1.K-1. Další vlastností je akustika, značná zvuková pohltivost. Další zajímavou vlastností je nízký difuzní odpor, kdy propustnost pro vodní páry, faktor difuzního odporu (μ) MU je na hodnotě 1,0. 


Isover WOODSIL je ekologický a hygienicky nezávadný. Je vodoopudivý, hydrofobizovaný. Navíc je odolný vůči hlodavcům, hmyzu a dřevokazným škůdcům. Tato tepelná a akustická izolace nabízí dlouhou životnost, snadnou opracovatelnost ve smyslu vrtání, řezání a rozměrovou stabilitu v případě náhlých změn teplot. 


Při aplikaci je třeba desky Isover WOODSIL chránit proti povětrnostním vlivům. Například vnější záklop, opláštění, eventuelně difuzní fólie.

Komentáře

Ladislav | 24.5.2016 18:34 | tylda.x@seznam.cz
Dobrý den,potřebuji odhlučnit strop kotelny,nad ní je obytná místnost,jsou tyto minerální desky vhodnou alternativou,chci je vruty montovat do dřevěného stropu. Je možno si objednat "jen 5 balení- 14m2".Předem děkuji za odpověd
Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište prosím číslo do pole pod obrázkem
 
 Opište číslo 8: