ROCKMIN PLUS tl. 40mm 10,98m2/bal

ROCKMIN PLUS tl. 40mm 10,98m2/bal


Výrobce: Rockwool
Parametry
Požární odolnost, reakce na oheňtřída A1
Tepelná izolace dle použitíObecně izolace dutin
Tepelný odpor Rmat (m2 K/W)1,05
Součinitel tepelné vodivosti λ (W·m-1·K-1)0,037
Obsah balení (m2)10,98
Tloušťka (mm)40
Rozměry desky (mm)1000x610
Akustická izolaceano
Měkká deska ROCKMIN PLUS je vyráběná z kamenné vlny, nebo chcete li z minerální plsti. Vlákna jsou do výsledného formátu spojována pomocí organické pryskyřice. Desky měkké kamenné vlny ROCKMIN PLUS jsou v celém svém průřezu hydrofobizovány, což napomáhá k odolnosti desky tepelné izolace proti kapající vodě a vlhkostem. 

ROCKMIN PLUS je deska z měkké kamenné vlny určená pro zateplení staveb, také jako protipožární izolace, jelikož je zařazena do třídy reakce materiálů na oheň s označením A1, nehořlavé materiály. ROCKMIN PLUS je vhodný jako izolace do šikmé střechy, také vnitřních konstrukcí domů, jako jsou stropy a podhledy a podlahy mezi trámy jako nezatížená tepelná izolace. Nebo jako výplňová tepelná izolace mezi polštáře. ROCKMIN PLUS je tepelná a protipožární izolace vhodná do dělících příček a ostatních konstrukcí, kde se vkládá tepelná izolace jako nezatížená. 

ROCKMIN PLUS – použití do konstrukcí:
Ploché střechy, konkrétně zateplení ploché střechy dvouplášťové. Zateplení podlahy na nepochozí půdě i na pochozí půdě bez mechanického zatížení vkládáním do konstrukcí. Zateplení podlahy nad terénem na polštářích. ROCKMIN PLUS je vhodný pro zateplení šikmé střechy mezi krokvemi a pod krokvemi. Zateplení stropu na kleštinách. ROCKMIN PLUS je také řešením dělících stěn a příček v interiéru, také podhledů, bez mechanického zatížení výplně. 

ROCKMIN PLUS – použití:
Jedná se o tepelně izolační schopnosti, dále výborné protipožární schopnosti, ROCKMIN PLUS velmi dobře zamezí šíření plamenů při požáru. Jako další velmi dobrou vlastnost je třeba uvést zvukovou pohltivost, také vodoodpudivou a to díky hydrofobizaci celého průřezu desky. Deska z měkké kamenné vlny ROCKMIN PLUS má velmi dobré vlastnosti v oblasti paropropustnosti a odolnosti vůči alkáliím, navíc je tato tepelná a akustická, protipožární izolace objemově a rozměrově stálá. 

ROCKMIN PLUS: deska z kamenné vlny formátu 1000x610mm
Třída reakce na oheň: A1 nehořlavé materiály dle normy ČSN EN 13501-1
Součinitel tepelné vodivosti: lambda 0,037 W.m-1.K-1 ČSN EN 12667, 12939
Zvuková pohltivost (vážená): 50-99mm – 073, 100-200mm – 1,00
Bod tání izolace ROCKMIN PLUS je větší než 1000°C

Deska z kamenné vlny ROCKMIN PLUS je vyráběna v rozměrech polotuhé desky 1000x610mm. Jednotlivá balení jsou chráněná polyetylénovou fólií a balení je označeno výrobním štítkem s technickými údaji o výrobku ROCKMIN PLUS. Prodej probíhá na celé palety o rozměru 2,2x1,2m komprimovaného balení. Takto zabalená paleta je skladovatelná ve venkovním prostředí. 

ROCKMIN PLUS - Prodej v našem e-shopu je na jednotlivá balení, ale možnost počtu balení je ovlivněna množstvím palet na skladě, jelikož výrobce dodává zboží pouze na celé palety, proto se může dodávka časově pozdržet podle možností stavu na našem skladu. Informaci o možnostech dodávky po baleních můžete prověřit telefonicky u našeho operátora 602 194 344.

Komentáře

Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište prosím číslo do pole pod obrázkem
 
 Opište číslo 5: