ROCKTON tl. 40mm 9,15m2/bal

ROCKTON tl. 40mm 9,15m2/bal


Výrobce: Rockwool
Parametry
Požární odolnost, reakce na oheňtřída A1
Tepelná izolace dle použitíŠikmá střecha
Tepelný odpor Rmat (m2 K/W)1,10
Součinitel tepelné vodivosti λ (W·m-1·K-1)0,035
Obsah balení (m2)9,15
Tloušťka (mm)40
Rozměry desky (mm)1000x610
Akustická izolaceano
ROCKTON je tepelně izolační polotuhá deska z kamenné vlny. Tato tepelná izolace z minerální plsti je v celém svém průřezu hydrofobizovaná, což ji dává patřičnou odolnost vůči kapající vodě a vlhkosti. Deska ROCKTON je vyrobena z minerálních vláken, která jsou spojená organickou pryskyřicí. 

Tepelná izolace ROCKTON z kamenné vlny, je velmi vhodná jako tepelná, akustická s vyššími nároky na akustickou izolaci. ROCKTON Je také velmi dobrou protipožární izolací se zařazením ve třídě A1, což jsou nehořlavé výrobky. Kamenná vlna v deskách ROCKTON je vhodná do všech vnitřních konstrukcí, také dělících příček a provětrávaných fasád, díky své polotuhosti se s tepelnou izolací ROCKTON velmi dobře manipuluje a dobře se řeže, upravuje na požadovaný tvar do konstrukcí. Deska tepelné izolace ROCKTON je také vhodná pro ostatní vnější konstrukce objektů s kotvením na trny a pomocí hmoždinek. ROCKTON je také vhodná tepelná izolace do sendvičového zdiva s postupem kotvení tepelné izolace pomocí spínacích spon. Jako další možnost nalézá ROCKTON využití při zateplení nad krokvemi, což je systém zateplení známý jako TOPROCK. 

ROCKTON – použití:
Provětrávaná fasáda, ploché střechy, podlahy, stropy garáží sklepů a průjezdů, šikmé střechy pod krokvemi a mezi krokvemi, nad krokvemi, vnitřní příčky, akustické příčky, protipožární příčky.

ROCKTON – vlastnosti:
Tepelně izolační schopnosti, velmi dobré akustické vlastnosti, také protipožární vlastnosti. Kvalitní zvuková pohltivost, voděodolnost díky hydrofobizaci, dobrá paropropustnost a velmi dobrá rozměrová stabilita. 

ROCKTON: deska z kamenné vlny formátu 1000 x 610mm.
Třída reakce na oheň: A1 nehořlavé materiály dle normy ČSN EN 13501-1.
Součinitel tepelné vodivosti: lambda 0,035 W.m-1.K-1 ČSN EN 12667, 12939.
Zvuková pohltivost (vážená): 50-99mm – 075, 100-200mm – 0,95.
Bod tání izolace ROCKTON je větší než 1000°C.

Desky ROCKTON jsou baleny do polyetylénové ochranné fólie s označením výrobku a technickými údaji. Expedice probíhá na nevratných paletách o rozměrech 2,2 x 1,2m a je takto nepoškozené balení skladovat venku. 

Výrobce ROCKWOOL tepelně izolační desky ROCKTON prodává pouze na celé palety, paleta obsahuje vždy 20 balení, naše snaha vám jako našim zákazníkům vyjít vstříc nabízí ROCKTON i po balících, ale pouze tehdy, pokud požadovaný rozměr bude momentálně skladem, jinak se termín dodání může značně prodloužit. 

ROCKTON - Prodej v našem e-shopu je na jednotlivá balení, ale možnost počtu balení je ovlivněna množstvím palet na skladě, jelikož výrobce dodává zboží pouze na celé palety, proto se může dodávka časově pozdržet podle možností stavu na našem skladu. Informaci o možnostech dodávky po baleních můžete prověřit telefonicky u našeho operátora 602 194 344.

Komentáře

Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište prosím číslo do pole pod obrázkem
 
 Opište číslo 2: