Jste zde: Stavebniny homepage > Sádrokarton > Sádrokarton příslušenství

Sádrokarton příslušenství

Sádrokarton příslušenství je velice důležitá sekce, v této můžete vybírat ze všech potřebných prvků a příslušenství pro montáž a realizaci sádrokartonového systému.

 

Sádrokarton příslušenství je neodmyslitelná součást celého systému zvaného sádrokarton. Sádrokarton je v podstatě stavebnice a sádrokarton příslušenství, je jeho neodmyslitelnou součástí.

 

Dále je dělen pro vaší lepší orientaci sádrokarton příslušenství na tyto podsekce se zbožím:

 


Sádrokarton závěsySádrokarton závěsy
Nabídka všech potřebných druhů sádrokartonových závěsů, sádrokartonové závěsy jsou uchycovací prvky pro sádrokartonové profily do konstrukce objektu.
 Sádrokarton spojkySádrokarton spojky
Komponenty pro spojování sádrokartonových profilů v systému sádrokartonových konstrukcí. Nepostradatelná součást systému SDK konstrukce jsou sádrokartonové spojky.
Dráty s okem a hákemDráty s okem a hákem
Veškeré druhy, délky drátů s okem a hákem potřebných k zavěšení nosných prvků sádrokartonového systému na strop a tím snížení stropního podhledu.
 Sádrokarton hmoždinkySádrokarton hmoždinky
Součást sádrokartonového systému jsou natloukací hmoždinky, kvalitně a rychle uchytí části, profily SDK systému. Známé jako natloukací hmoždinky na sádrokarton.
Sádrokarton šroubySádrokarton šrouby
Veškeré spojovací šrouby a vruty potřebné k přichycení sádrokartonových desek do sádrokartonových profilů a k přichycení dalších konstrukčních prvků sádrokartonového systému.
 Sádrokarton lištySádrokarton lišty
Nabídka potřebných ukončovacích lišt, sádrokartonové lišty jsou potřebné ke kvalitnímu zakončení sádrokartonových rohů a krajů SDK desek.
Sádrokarton páskySádrokarton pásky
Důležitá součást systému sádrokarton - suchá stavba jsou sádrokartonové pásky, jedná se o bandáže sádrokartonových desek, nebo pásky pod sádrokartonové profily a další skelné pásky pro spojování desek SDK.
 Revizní dvířkaRevizní dvířka
Revizní dvířka do sádrokartonových konstrukcí. Umožňují Pohodlný přístup k uzávěrům vody a měřidlům, které jsou zabudované v sádrokartonových konstrukcích, revizní dvířka, klapky lze použít i do zdiva.