Jste zde: Stavebniny homepage > Dlažba > Skladebná dlažba

Skladebná dlažba

Skladebná dlažba je dlažba z vysokopevnostního betonu, vyráběná pomocí technologie vibrolisování. Skladebná dlažba je vyráběna jako dlažba dvouvrstvá a její předností je variabilita a četnost geometrických tvarů viz nabídka. Tvary skladebné dlažby je možno různě kombinovat a skládat dle potřeby. Skladebná dlažba nalezne své využití na soukromých i průmyslových plochách.

Skladebná dlažba KOSTKASkladebná dlažba KOSTKA
Skladebná dlažba ve tvaru kostky z dvouvrstvého vysokopevnostního betonu, skladebná dlažba kostka je vyráběna pomocí technologie vibrolisování.
 Skladebná dlažba BLOČEKSkladebná dlažba BLOČEK
Dlažba BLOČEK je běžná skladebná dlažba ve tvaru obdélníku, dvouvrstvá, vysokopevnostní, vibrolisovaná betonová dlažba. Produkce dlažby BLOČEK probíhá ve všech barvách a površích nabízených výrobcem.
Skladebná dlažba ČTVERECSkladebná dlažba ČTVEREC
Skladebná dlažba ve tvaru čtverce z vysokopevnostního, vibrolisovaného, dvouvrstvého betonu. Produkce probíhá ve dvou hlavních velikostech. Skladebná dlažba ČTVEREC 20x20 a skladebná dlažba ČTVEREC 40x40.
 Skladebná dlažba KRAJNÍKSkladebná dlažba KRAJNÍK
Skladebná dlažba vyráběná jako dlažba, ale hlavně se jedná o skladebnou dlažbu, přídlažbu na okrajové části ploch a chodníků při obrubníku.
Skladebná dlažba ŠESTIHRANSkladebná dlažba ŠESTIHRAN
Skladebná dlažba klasického geometrického tvaru ŠESTIHRAN, vysokopevnostní, vibrolisovaná dlažba.
 Skladebná dlažba KOSOČTVERECSkladebná dlažba KOSOČTVEREC
Betonová skladebná dlažba ve tvaru kosočtverce, možnost vytvářet tzv. 3D efekty na ploše pokládky. Dvouvrstvý vysokopevnostní beton, výroba vibrolisováním.