Jste zde: Stavebniny homepage > Stavební hmoty

Stavební hmoty

Kategorie "Stavební hmoty" nabízí veškeré potřebné stavební pomocné hmoty, suroviny, maltová pojiva a také stavební pojiva, stavební chemie k realizaci staveb a jejich součástí. Stavební hmoty jsou v naší kategorii rozděleny na běžné a základní stavební hmoty, pomocné suroviny.
Hlavní podsekce jsou: stavební pojiva a druhá podsekce je stavební chemie.
Zatímco stavební pojiva sdružují stavební suroviny jako je: cement, vápno a další stavební pojiva jako je štuk, samonivelační hmoty a betonové potěry atd.
Podsekce stavební chemie nabízí veškeré silikony, PU pěny, ostatní montážní pěny atd.

Stavební pojivaStavební pojiva
Veškerá stavební pojiva k realizaci běžné stavby: cement, vápno, betonové potěry, štuky atd. Stavební pojiva jsou velice důležitou součástí stavby a to v celém průběhu stavby. Kvalitní stavební pojiva ovlivní celkovou kvalitu vaší stavby.
 Stavební chemieStavební chemie
Veškeré druhy stavební chemie potřebné k realizaci vaší stavby: silikon, tmel, montážní pěna, lepící pěna atd. Tyto prvky stavební chemie jsou pro realizaci moderní kvalitně provedené stavby nezbytné.
Malířské barvyMalířské barvy
Malířské barvy, pouze kvalitní nátěrové hmoty pro interiér. Malířské barvy jako finální povrchy pro vaše vnitřní prostory objektů a rodinných domů.