Styrofloor T6 tl. 15mm 16,5m2/bal

Styrofloor T6 tl. 15mm 16,5m2/bal


Výrobce: Styrotrade
Parametry
Požární odolnost, reakce na oheňtřída E
Tepelná izolace dle použitíPodlaha
Tepelný odpor Rmat (m2 K/W)0,40
Součinitel tepelné vodivosti λ (W·m-1·K-1)0,037
Obsah balení (m2)16,50
Tloušťka (mm)15
Rozměry desky (mm)1000x500
Akustická izolaceano
Styrofloor T6 je tepelná a akustická izolace podlah, zejména v horních patrech místností pod kterými se bydlí, tedy Styrofloor T6 je vhodný jako tepelná i akustická izolace z elastifikovaného pěnového polystyrenu upraveného k pohlcování kročejového a strukturálního hluku v podlaze tak, aby zamezila úniku tohoto hluku do podlahové konstrukce a konstrukce stěn objektu a tím do okolních a spodních částí objektu kde se bydlí.

Styrofloor T6 je vyráběn pro podlahové konstrukce s vyšším zatížením do maximálně 6kN/m2, což je dostačující pro vysoce zatížené podlahy v obytných domech a průmyslových objektech. Vyšší tepelný odpor!

Součinitel tepelné vodivosti Styrofloor T6 je lambda 0,037 W/m2.K
Nehořlavost třída "E"

Komentáře

Antonín Weber | 31.1.2016 21:41
Dobrý den, do patra plánujeme umístit podlahové topení s tím, že nad již položené OSB desky bude výška čisté podlahy 10 cm ve složení 1 cm plovoucí podlaha, 5 cm anhydrid a zbylých 4 cm řešíme zda dát 2 (či 1,5) cm kročejový polystyren + 2 cm extrudovaný nebo zda je lepší dát rovnou 4 cm kročejový polystyren. Jen dodám, že podlahové topení je bez systémových desek a bude tak ležet rovnou na položeném polystyrenu. Děkuji za radu jak lépe postupovat.
admin | 1.2.2016 06:37
Dobrý den, ohledně toho kročejového polystyrenu postačí v pohodě ty 2 cm a pokud se jedná o podlahové topení, tak nemusí nutně být použita systémové deska pro podlahové teplovodní topení. Je třeba použít kročejovou izolaci, kvůli ponížení přenosu kročejového hluku. Jako podklad je vhodný i extrudovaný polystyren

Jak vypadá průřez takovou podlahou s podlahovým topením je zde na tomto odkazu, jen se jedná o podlahu na terénu, proto tam není kročejový polystyren. http://www.stavebniny-rychle.cz/data/mod_redaction_adv/cats/7/down/podlahove-vytapeni-skladba-a-prurez.jpg
Tomas | 27.4.2019 22:37
Dobrý den, hledám nějaký polystyren, který by měl vlastnosti jak tepelné tak i akustické pro útlum hluku. Konkrétně pro umístění na strop v dolním patře dvoupatrového domu. Je k tomu vhodný i tento, nebo se vyrábí i nějaký v hodnější ?
Děkuji za odpověď..
Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište prosím číslo do pole pod obrázkem
 
 Opište číslo 8: