SUPERROCK tl. 40mm 10,98m2/bal

SUPERROCK tl. 40mm 10,98m2/bal


Výrobce: Rockwool
Parametry
Požární odolnost, reakce na oheňtřída A1
Tepelná izolace dle použitíProvětrávaná fasáda
Tepelný odpor Rmat (m2 K/W)1,10
Součinitel tepelné vodivosti λ (W·m-1·K-1)0,035
Obsah balení (m2)10,98
Tloušťka (mm)40
Rozměry desky (mm)1000x610
Akustická izolaceano
Deska SUPERROCK z polotuhé kamenné vlny, nebo chcete li z minerální plsti je velmi kvalitní tepelná izolace, která je v celém svém průřezu hydrofobizovaná, což jí staví do úrovně výrobků, které odolávají kapající vodě a vlhku. Tepelná izolace SUPERROCK je vyrobena z vláken kamenné vlny, která jsou spojena organickou pryskyřicí. 

Tepelná a akustická, protipožární izolace SUPERROCK je velmi dobrým pomocníkem při jak tepelné izolaci objektu v oblastech konstrukcí jako jsou provětrávané fasády, nebo kazetové konstrukce, kde je SUPERROCK velmi dobrá výplň. Tato kamenná vlna ve formě desek je vhodná jako výplň mezi vodorovné rošty, také jako izolace mezi krokvemi a pod krokvemi do šikmé střechy. SUPERROCK deska z kamenné vlny je také vhodná jako polotuhá deska s výbornou zvukovou pohltivostí do izolace příček s akustickým nárokem, nebo jako protipožární izolace do dělících příček. Deska SUPERROCK není vhodná pro kotvení trny a hmoždinkami, spínacími kotvami.

SUPERROCK – použití:
Provětrávané fasády, šikmé střechy, dělící příčky, kazetové konstrukce, vodorovné rošty, požární příčky, akustické příčky.

SUPERROCK – vlastnosti:
Výborné tepelně izolační, akustické, protipožární izolační schopnosti. Velmi dobrá zvuková pohltivost. Rozměrová stálost, odolnost vůči vlhkosti a kapající vodě, deska je v celém průřezu hydrofobizovaná. Paropropustnost desky SUPERROCK je velmi dobrá. 

SUPERROCK: deska z kamenné vlny formátu 1000 x 610mm
Třída reakce na oheň: A1 nehořlavé materiály dle normy ČSN EN 13501-1
Součinitel tepelné vodivosti: lambda 0,035 W.m-1.K-1 ČSN EN 12667, 12939
Zvuková pohltivost (vážená): 50-99mm – 073, 100-200mm – 1,00
Bod tání izolace SUPERROCK je větší než 1000°C

Deska z kamenné vlny SUPERROCK je vyráběna v rozměrech polotuhé desky 1000x610mm. Jednotlivá balení jsou chráněná polyetylénovou fólií a balení je označeno výrobním štítkem s technickými údaji o výrobku SUPERROCK. Prodej probíhá na celé palety o rozměru 2,2x1,2m komprimovaného balení. Takto zabalená paleta je skladovatelná ve venkovním prostředí. 

SUPERROCK - Prodej v našem e-shopu je na jednotlivá balení, ale možnost počtu balení je ovlivněna množstvím palet na skladě, jelikož výrobce dodává zboží pouze na celé palety, proto se může dodávka časově pozdržet podle možností stavu na našem skladu. Informaci o možnostech dodávky po baleních můžete prověřit telefonicky u našeho operátora 602 194 344.

Komentáře

igor | 30.3.2015 21:20
Dobry den.Mam kamenny barak,jaku vatu mi doporucite na zatepleni?A jake lepidlo? Vnitrni zdi mam obezdene ytongem s vetranou mezerou 10 cm mezi zdi.Dikuji
admin | 30.3.2015 21:58
Dobrý den, použijte jakoukoliv fasádní minerální vatu určenou ke kontaktnímu zateplení. Rozdíly jsou pouze ve značkách a hledal bych v parametrech tu, co bude mít nejmenší difúzní odpor. Ale všechny fasádní vaty pro kontaktní zateplení vám budou vyhovovat. Ohledně lepidla bych použil jakékoliv lepidlo na bázi cementu s flexibilními účinky, to fasádní vata vyžaduje. Opět bych sledoval faktor difúzního odporu. Příklad tepelné izolace: Isover TF Profi, nebo Frontrock MAX E a další podobné. Lepidlo TS Special, nebo podobné flexibilní lepidlo, nebo můžete lepit PU lepící pěnou, například od Soudalu Etics Bond, čistá práce bez míchání lepidla a rychlá a drží to pěkně i na kameni. Pokud jste ale řešil provětrávanou fasádu, což přesně z vašeho dotazu nepoznám, tak je vše jinak. Ale to byste asi neřešil lepidlo na lepení desek. Proto vám píši o kontaktní fasádě.
Rudolf | 13.4.2016 21:12
dobry den. Chtěl bych poradit se zatepleni domu mam poroterm pálenou cihlu 44cm zděnou na pěnu a chtěl bych zateplit vatou jakou vatu je nejvhodněji použít o jaké síle a jaké je vhodné lepeni a kotvení do bloků
David | 26.2.2017 15:21
Dobrý den,
mám starý barák, který mám podřezaný, základ od stěn oddělený IPOu, zdivo je smíšené (cihla-kámen-cihla, 70cm široké. Zdivo je suché. Zvažuji zateplení fasády, jelikož zdivo přes zimu chladne. Mám v plánu použít 150mm minerální vatu ale uvítal bych nejradši 100mm. Bude to mít nějaký význam na zateplení nebo ne? Případně co použít. Děkuji za odpověď.
Fešarová | 19.4.2017 19:46 | fesarova@centrum.cz
Dobrý den,potřebovala bych poradit jakou vhodnou vatu mám použít na odhlučnění stropů v panelovém domě.Jedná se o hluk a hlasy sousedu z vrchního patra.Děkuji za radu a pomoc při výběru.
Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište prosím číslo do pole pod obrázkem
 
 Opište číslo 5: