Jste zde: Stavebniny homepage > Zákaznické centrum > Vrácení zboží

Vrácení zboží

Zboží objednané a zakoupené přes eshop máte možnost dle všeobecného obchodního zákona vrátit do 14 dnů, (toto se týká pouze nepodikatelů), bez uvední důvodu a tím máte nárok na vrácení peněz za zakoupené, vrácené zboží. Zboží musí být nepoškozené, nepromočené a nijak nepoužité, hlavně nerozbalené (neporušený obal).

Pokud se jedná o zboží se speciální cenou "ve speciální akci" po dohodě se zákazníkem, kdy sleva byla poskytnuta na zboží jenž bylo např. použito, poškozeno, pak vrácené zboží nepřijímáme, zákazník je u takovéhoto případu vždy předem upozorněn na tuto zkutečnost.

Vyjádření o vyřízení vráceného zboží obdrží zákazník do 30 dnů od jeho převzetí v případě kladného vyřízení bývají peníze za vrácené zboží zaslány zpět zákazníkovi bankovním převodem do 30 dnů od vyrozumění o stavu vyřízení vrácení. V případě nesrovnalostí při zpětném doručení vás budeme kontaktovat (poškozené zboží, neúplné atd.)

V případě nejsností v této věci vám rádi odpovíme přes náš formulář.

Úplné přesné znění způsobů vrácení zboží z našich obchodních podmínek (výňatek z obchodních podmínek):

Vrácení zboží zákazníkem.
Zákazník (pouze nepodnikatel) může vrátit zboží bez uvedení důvodu do 14 dnů od jeho převzetí. Toto se netýká zboží, které bylo osobně zákazníkem převzato u prodávajícího. Prodávající se zavazuje ve lhůtě do 30 dnů ode dne doručení zboží sdělit kupujícímu zda jeho žádosti o vrácení zboží bude vyhověno. Podmínkou vrácení zboží je, že zboží musí být vráceno kompletní a v původním stavu, včetně originálních obalů a zboží ani obal nesmí být jakkoliv poškozeny.

Dotazy

Tento formulář slouží k dotazům, neslouží k nákupu v našem e-shopu, k nákupu využijte náš systém nákupního košíku, vše je velice jednoduché, dozvíte se automaticky cenu za dopravu a ostatní ceny zboží, včetně ceny celkové. V případě poptávky našich dalších služeb kromě nákupu je možno tento formulář využít.

Je důležité abyste zadali alepoň jeden z kontaktů: telefon a nebo e-mail, jinak není jak odpovědět na váš dotaz. 
Jméno  
Jméno používané pro vaše oslovení v další komunikaci.
Telefon  
Pokud vyžadujete telefonickou komunikaci vložte telefonní číslo.
E-mail  
Vaše e-mailová adresa, pokud očekáváte odpověď, vložte správně a přesně vaší e-mailovou adresu.
Váš dotaz * 
Libovolně dlouhý dotaz ze kterého musí být jasné o co se jedná
Hodnocení našeho e-shopu * 
Vyberte si z rozbalovací nabídky hodnocení našeho e-shopu.
Opište prosím číslo z obrázku: *
 
Napište prosím číslo 2:
 

* Prvky označené hvězdičkou jsou povinné