weber podklad A

weber podklad A


Výrobce: Weber Terranova
weber podklad A je univerzální transparentní podkladní nátěr, penetrace určená ke snížení a sjednocení savosti podkladu, většinou obvodové zdivo objektu na které se lepí izolace VKZS a ETICS.

weber podklad A
napomáhá ke zvýšení přídržnosti následných úprav ploch před následným lepením polystyrenových izolačních desek a izolačních desek z fasádní vaty. Také weber podklad A slouží penetraci podkladů před nanášením minerálních tenkovrstvých omítek. weber podklad A je vhodný jako systémová penetrace k fasádním akrylátovým nátěrům.

weber podklad A je vhodný zejména při provádění dodatečného zateplení objektu, kde je zvýšená možnost savosti podkladu a tím i ohrožená přídržnost lepených desek na tyto zdi. Je třeba aplikací weber podklad A snížit savost a zvýšit přídržnost povrchu a lepených tepelně izolačních desek.

Barevné odstíny weber podklad A:
dodávaný koncentrát má mléčné zbarvení, po naředění a vyschnutí je transparentní.
 
Vlastnosti weber podklad A:

weber podklad A je vyráběn v PE obalech 1, 2, 4, 5, 18, 40 kg.
Spotřeba penetrace
Weber podklad A je 0,03 kg/m2 (kg=litr penetrace)

Komentáře

Jiří Petrůj | 26.11.2013 15:00 | jiri.petruj@seznam.cz
Dobrý den,
před aplikací ETICS Weber-Terranova tl. 160 mm na omítku fasády staršího domu (omítka soudržná-břízolit) je nutné ji omýt tlakovou vodou, nebo možno použít penetrační nátěr Weber podklad A? Co je výhodnější / lacinější?

Jiří Petrůj
admin | 26.11.2013 21:08
Dobrý den, podklad musí být jak píšete soudržný, musejí být odstraněny části co nedrží, případně vyspravit chybějící odpadaná a oklepaná místa sanační omítkou. Následně musí být povrch bez prachu a mastnot, tak že klidně ta tlaková voda, (wapka). Pak po zaschnutí, vyschnutí podkladu můžete aplikovat penetrační nátěr, například weber podklad A, tato penetrace zajistí sjednocení savosti podkladu, pak můžete začít s lepením desek izolace.
Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište prosím číslo do pole pod obrázkem
 
 Opište číslo 7: