Zatloukací hmoždinky 5x30mm 200ks/bal

Zatloukací hmoždinky 5x30mm 200ks/bal


Výrobce: Koelner
Zatoukací hmoždinky se zápustným límcem (zápustný límec). Zatloukací hmoždinky slouží ke kotvení různých materiálů do zdiva v našem případě kotvení, přichycení zakládací obvodové lišty do obvodové zdi. Zatloukací hmoždinky zatloukáme do obvodové zdi do předvrtaných děr.

Výhody zatloukací hmoždinky:
  • rychlá a snadná aplikace
  • zápustný límec umožňuje kotvení souběžně s povrchem, hmoždinka tak nevyčnívá nad povrch

Produkce zatloukací hmoždinky zápustný límec je ve variantách:

Komentáře

Kališský J. | 20.4.2011 09:37
Dobrý den, kolik je potřeba dát zatloukacích hmoždinek na zakládací lištu? PO kolika centimetrech jedávat od sebe?
admin | 21.4.2011 08:02
Dobrý den, zatloukací hmoždinky bych aplikoval u LOS zakládací lišty alespoň vždy po 50cm nejméně. TJ na 2 bm dlouhou lištu 4 kusy na rovné stěně, u rohů je potřeba zhustit, tak jak to vyjde, aby ta lišta LOS byla přes roh (hranu) dostatečně připevněná do obvodové zdi.
Římanek D. | 20.1.2012 17:26
Dobrý den,jaké zatloukací hmoždinky mám dát na EPS 100mm?Dík za odpověď
admin | 21.1.2012 08:46
Dobrý den, pokud dobře rozumím Vaší otázce, tak se ptáte jak dlouhé potřebujete hmoždinky na kotvení desek EPS polystyrenu. Jste ve špatné sekci, potřebujete komponent: "Talířová hmoždinka" a její délka by měla být vždy o minimálně 5 až 6 cm více nežli je tloušťka kotvené desky, přesněji zvolit takovou délku, aby do zdi šlo zmíněných 5 až 6 cm čisté hmoždinky po odečtení desky a lepidla, na které se deska lepí, což je také kolem 1 až 1,5cm. Naleznete je v sekci: "Fasádní komponenty". Druh hmoždinky talířové se pak volí podle druhu použitého zdiva, ale to u těch talířových hmoždinek máme popsané a tak si vyberete správně.
Tato zatloukací hmoždinka v této sekci slouží k přichycení LOS lišty, zakládací lišty do obvodové zdi objektu. Tam pak hraje roli materiál, druh zdiva ze kterého je obvodá stěna realizována a podle toho se vybírá délka zatloukací hmoždinky.
Smékal Stanislav | 9.9.2012 12:15
Dobrý den, prosím jak dlouhé hmoždiny použít při rozestupu hmoždinek 0,5m do tvárnic z porfixu.
Děkuji Smékal
admin | 9.9.2012 19:52
Dobrý den, většinou se kotví tak, aby byla hmoždinka nejméně 5 až 6 cm ve zdivu, ale také tam hraje roli to, jaká tloušťka tepelné izolace byla použita a z čeho, čedičová vata a nebo polystyren...
Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište prosím číslo do pole pod obrázkem
 
 Opište číslo 7: