Jste zde: Stavebniny homepage > Zákaznické centrum > Způsoby dodání zboží

Způsoby dodání zboží

Náš e-shop nabízí momentálně tyto druhy způsobů dodání zboží:


  • Česká pošta na dobírku, zboží je dodáno na vaší adresu a předáno oproti platbě (na dobírku) u tohoto zboží je možnost sledování stavu zásilky. Ke sledování stavu zásilky je nutno si od nás vyžádat podací číslo zásilky.
  • Nákladní doprava, požadavek na hydraulickou ruku uveďte do poznámky, což je naše vlastní nákladní doprava a u této se můžete vždy doptat na stav vaší objednávky. U nákladní dopravy je třeba v případě těžších objednávek s velkou váhou do poznámky v nákupním košíku při objednání o tento způsob vykládky požádat (auto s hydraulickou rukou) jedná se hlavně o závozy zboží z betonu a podobných těžkých materiálů. Pokud tedy nemáte možnost si vykládku zajistit sami, dehte nám to vědět při objednání do poznámky... "Požaduji zajistit vykládku hydraulickou rukou"
  • Osobní odběr - vlastní doprava, Dobříš, Příbramská 506, vlastní odběr s platbou na místě a s naší nakládkou do vašeho vozidla, naložíme i těžké zboží pomocí hydraulických vozíků. Pracovní doba skladu: Po-Pá od 7-17 hod., v období od 31.11. až 1.3. otevřeno Po-Pá do 16 hod. So od 8-12 hod. Neděle zavřeno. GPS: 49°46'26.835"N, 14°10'0.328"E
  • DPD zásilková služba na dobírku do 25kg váhy a do 1,75m délky, delší předměty nezaváží. Zboží je dodáno na vaší adresu a předáno oproti platbě (na dobírku) u tohoto zboží je možnost sledování stavu zásilky. Ke sledování stavu zásilky je nutno si od nás vyžádat podací číslo zásilky.